Klimatyzacja Tczew montaż i serwis klimatyzacji

Klimatyzacja Tczew to branża, w której działamy od wielu lat. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i wykonujemy montaż klimatyzacji Tczew szybko, rzetelnie i w ustalonym z klientem terminie. Jeśli rozważasz montaż klimatyzacji, to skontaktuj się z nami w sprawie darmowej wyceny.

Jako klimatyzacja Tczew świadczymy kompleksowe usługi związane z klimatyzacją. Pomagamy i doradzamy naszym klientom w wyborze odpowiedniego modelu klimatyzatora, zajmujemy się montażem klimatyzacji oraz zapewniamy serwis klimatyzacji Tczew. W swojej działalności korzystamy ze sprawdzonego sprzętu pochodzącego od renomowanych producentów. Chętnie odpowiadamy na pytania klientów dotyczące klimatyzacji.

Otrzymaj bezpłatną indywidualną wycenę
Zadzwoń - doradzimy i pomożemy
klimatyzacja Tczew montaż serwis naprawa
korzyści dla Ciebie

Klimatyzacja Tczew

Napisz lub zadzwoń do nas - otrzymaj bezpłatną wycenę, pomożemy i doradzimy w wyborze

Chcesz zamontować klimatyzację w swoim domu lub biurze, ale nie wiesz, jaki model klimatyzatora sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku i potrzebujesz pomocy w wyborze? Szukasz firmy, która szybko i rzetelnie przeprowadzi montaż klimatyzacji Tczew w Twoim domu lub w firmie? Jeśli tak, to oferta naszej firmy jest skierowana właśnie do Ciebie. Jeżeli nie znasz się na klimatyzatorach i nie masz pojęcia, jaki model sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku, to jako klimatyzacja Tczew doradzamy Ci zacząć od zamówienia darmowego audytu.

Jeśli się na to zdecydujesz, to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie do domu lub firmy i przeprowadzi tam wizję lokalną, która pozwoli mu określić, jakie wymagania powinien spełniać sprzęt, aby sprawdził się doskonale w danej lokalizacji. Dzięki zamówieniu bezpłatnego audytu masz gwarancję, że wybrany model będzie najlepszym możliwym rozwiązaniem i z pewnością spełni wszystkie pokładane w nim oczekiwania.

Komfort i Poprawa jakości powietrza
 • możliwość ogrzewania pomieszczeń w okresach przejściowych;
 • znaczne polepszenie jakości powietrza w domu;
Lepsze warunki do życia i snu
 • brak efektu zaduchu w burzowe i parne dni;
 • lepsze samopoczucie i wzrost energii;
 • klimatyzacja Tczew umożliwia stworzenia dużo lepszych warunków do snu niż upalne noce;
Łatwe w obsłudze i energooszczędne rozwiązania
 • możliwość sterowania temperaturą w domu i ustawienie komfortowej temperatury w pomieszczeniu niezależnie od warunków panujących na zewnątrz;
 • stosunkowo niski koszt chłodzenia lub ogrzewania pomieszczeń dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.
Nasze wartości
Jak działamy
Terminowo, Fachowo i Estetycznie
Profesjonalne Doradztwo
Profesjonalny Sprzęt i Nowoczesne Technologie

Montaż klimatyzacji Tczew

Podczas wizji lokalnej będziesz mógł zadawać różne pytania naszemu pracownikowi, a udzielone przez niego odpowiedzi z pewnością pomogą Ci w rozwianiu ewentualnych wątpliwości. W oparciu o wyniki audytu pracownik naszej firmy przygotuje dla Ciebie ofertę i skontaktuje się z Tobą w celu jej omówienia i ustalenia dogodnego dla Ciebie terminu na montaż klimatyzacji Tczew.

Jako klimatyzacja Tczew możemy zaoferować naszym klientom wiele różnych modeli urządzeń o mocy 2,5 kW, 3,5 kW, 5 kW i 7 kW. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Ci w wyborze urządzenia, które będzie dostosowane do powierzchni pomieszczenia, w którym ma być zamontowane. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybrane urządzenie będzie doskonale dostosowane do Twoich potrzeb i nie będzie ani zbyt słabe, ani zbyt mocne. Po wybraniu przez Ciebie konkretnego modelu nasz pracownik przygotuje dla Ciebie wycenę obejmującą montaż klimatyzacji Tczew danego modelu.

Jako klimatyzacja Tczew świadczymy kompleksowe usługi związane z klimatyzacją. Nie tylko przeprowadzamy montaż klimatyzacji w domu lub biurze Klienta, ale również doradzamy w wyborze odpowiedniego modelu klimatyzatora oraz wykonujemy serwis klimatyzacji Tczew w późniejszym okresie.

Co mówią o nas klienci

Opinie o naszej firmie

4,9 na podstawie 48 opinii w Google
Łukasz Bruski

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćInstalacja klimatyzacji i rekuperacji na najwyższym poziomie -bardzo szybko i profesjonalnie. Pan Tomek bardzo dobrze doradza i patrzy na potrzeby i portfel klienta :D miałem bardzo DUŻO pytań -na które dostałem wyczerpujące i rzetelne odpowiedzi i mogę z całą pewnością i odpowiedzialnością polecić tą firmę.Usługi: Instalacja klimatyzacji, Instalacja kanałów i odpowietrzników ogrzewania/wentylacji/klimatyzacji

Marek K.

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćZdecydowanie polecam firmę FOXWENT. Bardzo profesjonalne podejście na każdym etapie realizacji zadania. Instalacja rekuperacji dobrana optymalnie do moich potrzeb, ekipa montująca sprawna o bardzo wysokiej kulturze pracy. Sprawy formalne załatwione błyskawicznie. Bardzo dobry kontakt, rzeczowe, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Szczerze polecam!

Katarzyna Borkowska

Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćPełen profezjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną usługę.Panowie bardzo rzetelni ,sympatyczni i wszystko dokladnie objaśniają .Slowni i bardzo puntualni.Bardzo polecam firmę

Klimatyzatory Tczew z montażem

Jeżeli masz wątpliwości czy wybrany przez Ciebie model jest najlepszym rozwiązaniem, to skontaktuj się z naszą firmą i zamów bezpłatny audyt. Możesz również skorzystać z konsultacji telefonicznej z naszym pracownikiem, podczas której doradzi on zakup odpowiedniego modelu w oparciu o uzyskane od Ciebie informacje. Jako klimatyzacja Tczew oferujemy naszym klientom wyłącznie klimatyzatory dobrej jakości pochodzące od renomowanych producentów.

Cena montażu klimatyzacji jest ustalana indywidualnie z klientem w zależności od zakresu naszych usług oraz wybranego modelu klimatyzatora. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile kosztowałby montaż klimatyzacji Tczew u Ciebie w domu lub firmie, to skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę montażu klimatyzacji dostosowanej do Twoich potrzeb.

Montaż klimatyzacji Tczew związany jest z koniecznością wykonania przez instalatora różnych czynności. Działania, które musi wykonać instalator, to:

 1. przygotowanie miejsca pod montaż klimatyzatora;
 2. wykonanie otworu w zewnętrznej ścianie przez który będzie można wyprowadzić kable i rury na zewnątrz;
 3. przygotowanie pełnej instalacji obejmującej instalację freonową, grawitacyjnie podłączony odpływ skroplin oraz zasilanie jednostki z puszki gniazdka znajdującego się w najbliższej odległości;
 4. instalacja wewnętrznej jednostki w wybranym miejscu na wysokości do 3 m;
 5. instalacja zewnętrznej jednostki na specjalnych uchwytach lub podkładach antyrezonansowych;
 6. połączenie jednostki zewnętrznej i jednostki wewnętrznej ze sobą;
 7. przeprowadzenie próby szczelności;
 8. próbne uruchomienie zamontowanych urządzeń i sprawdzenie, czy wszystko działa jak należy;
 9. przeprowadzenie szkolenia dla mieszkańców odnośnie obsługi zamontowanych urządzeń.

Jak wybrać klimatyzację do domu lub do biura

Oferta klimatyzatorów na rynku jest bardzo rozbudowana, co sprawia, że czasami wybór tego odpowiedniego modelu jest skomplikowany. Jeżeli chciałbyś, aby klimatyzacja Tczew była doskonale dostosowana do Twoich potrzeb, to musisz rozważyć kilka kwestii. Do najważniejszych z nich należą:

 • funkcjonalność - czy urządzenia ma sprawować tylko swoją podstawową funkcję czy też ma ich posiadać dużo więcej;
 • typ klimatyzatora - czy potrzebujesz urządzenia składającego się z jednej jednostki wewnętrznej (klimatyzator typu split) czy z kilku jednostek wewnętrznych (klimatyzator typu multisplit);
 • głośność klimatyzatora - warto zwrócić uwagę na to, aby odgłosy wydawane przez pracujące urządzenie nie były dla Ciebie zbyt uciążliwe;
 • stosunek ceny do jakości - z reguły urządzenia posiadające dużo dodatkowych funkcji są droższe niż urządzenia posiadające niewiele funkcji.

Jeżeli planujesz montaż klimatyzacji Tczew w jednym pomieszczeniu, to najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie klimatyzator typu split, który posiada jedną jednostkę wewnętrzną i jedną zewnętrzną.

Jako montaż klimatyzacji Tczew oferujemy naszym klientom również duży wybór klimatyzatorów typu multisplit, które doskonale sprawdzą się wtedy, gdy klimatyzacja ma działać w kilku pomieszczeniach.

Montaż klimatyzacji Tczew domowej typu split i multisplit

W dzisiejszych czasach klimatyzacja domowa staje się coraz bardziej popularna i coraz więcej osób decyduje się na jej zamontowanie. Wynika to z tego, że klimatyzacja Tczew wiąże z wieloma korzyściami dla domowników. Do najważniejszych z nich należy:

 • możliwość sterowania temperaturą w domu i ustawianie jej na takim poziomie, który najbardziej nam odpowiada;
 • dużo więcej energii do działania i lepsze samopoczucie domowników;
 • lepsza jakość powietrza w domu;
 • lepszy sen i brak problemów z zasypianiem w upalne noce;
 • możliwość ogrzewania pomieszczeń w okresie przejściowym.

Serwis klimatyzacji Tczew i naprawa

Jako firma od wielu lat świadczymy dla naszych klientów takie usługi jak montaż klimatyzacji Tczew czy serwis klimatyzacji Tczew. Oznacza to, że nie tylko montujemy urządzenia w domu lub w firmie klienta, ale również wykonujemy serwis klimatyzacji Tczew w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Jako klimatyzacja Tczew oferujemy naszym klientom szybkie terminy realizacji usług. Działamy profesjonalnie i zawsze pojawiamy się w umówionym terminie. Zatrudniamy doświadczonych pracowników co sprawia, że montaż klimatyzacji Tczew oraz serwis klimatyzacji Tczew przebiegają sprawnie i bez opóźnień.

Jako klimatyzacja Tczew oferujemy naszym klientom wyłącznie sprzęty wysokiej jakości pochodzące od renomowanych producentów. Jeśli serwis klimatyzacji Tczew będzie przeprowadzany regularnie, to urządzenia te będą działać sprawnie przez wiele lat.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń +48 514 727 429