Montaż klimatyzacji Toruń - klimatyzacja serwis i naprawa

Zapewniamy montaż klimatyzacji Toruń terminowo, rzetelnie i profesjonalnie. Zadzwoń do nas i zapytaj o bezpłatną wycenę klimatyzacja Toruń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wykorzystujemy nowoczesne i skuteczne rozwiązania.

Pomożemy i doradzimy wybrać, która klimatyzacja Toruń najlepiej spełni Twoje potrzeby. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące montażu klimatyzacji oraz jej obsłudze.

Otrzymaj bezpłatną indywidualną wycenę
Zadzwoń - doradzimy i pomożemy
montaż klimatyzacji toruń klimatyzacja serwis naprawa
korzyści dla Ciebie

Montaż klimatyzacji Toruń

Napisz lub zadzwoń do nas - otrzymaj bezpłatną wycenę, pomożemy i doradzimy w wyborze

Zastanawiasz się nad zamontowaniem klimatyzacji w swoim domu lub firmie? Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz w montażu klimatyzacji Toruń? Zależy Ci na czasie? Jeśli tak to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Montaż klimatyzacji Toruń to w naszej firmie kompleksowa usługa. Jeżeli chcesz zamontować u siebie klimatyzację, ale nie wiesz, jaki sprzęt będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni zacznij od zamówienia u nas bezpłatnego audytu i wyceny. Nasz instalator przeprowadzi na miejscu wizję lokalna i na tej podstawie określi, jakie wymagania powinna spełniać klimatyzacja Toruń.

Po przeprowadzonym audycie skontaktuje się z Tobą Twój osobisty doradca, który przedstawi Ci ofertę oraz poprowadzi Cię przez proces zakupu oraz ustali z Tobą dogodny termin montażu klimatyzacji Toruń. Przy okazji będziesz mógł porozmawiać z instalatorem osobiście i uzyskać odpowiedzi na wszystkie dręczące Cię pytania.

Komfort i Poprawa jakości powietrza
 • możliwość ogrzewania pomieszczeń w okresach przejściowych;
 • znaczne polepszenie jakości powietrza w domu;
Lepsze warunki do życia i snu
 • brak efektu zaduchu w burzowe i parne dni;
 • lepsze samopoczucie i wzrost energii;
 • klimatyzacja Toruń umożliwia stworzenia dużo lepszych warunków do snu niż upalne noce;
Łatwe w obsłudze i energooszczędne rozwiązania
 • możliwość sterowania temperaturą w domu i ustawienie komfortowej temperatury w pomieszczeniu niezależnie od warunków panujących na zewnątrz;
 • stosunkowo niski koszt chłodzenia lub ogrzewania pomieszczeń dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.
Nasze wartości
Jak działamy
Terminowo, Fachowo i Estetycznie
Profesjonalne Doradztwo
Profesjonalny Sprzęt i Nowoczesne Technologie

Klimatyzacja Toruń

W ofercie klimatyzacja Toruń oferujemy szeroki wybór klimatyzacji ściennych o różnej mocy. W zależności od powierzchni pomieszczenia, w którym ma pracować klimatyzator doradzimy wybór klimatyzacji o odpowiedniej mocy (2,5 kW, 3,5 kW, 5 kW lub 7 kW).

Nasi doświadczeni pracownicy chętnie wykonają montaż klimatyzacji Toruń oraz pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania oraz wykonają dla Ciebie wycenę montażu klimatyzacji. Możemy też kompleksowo wykonać instalację pompy ciepła Toruń. Oferta naszej firmy jest kompleksowa i obejmuje wszystkie etapy związane z wyborem oraz montaż klimatyzacji Toruń u Ciebie w domu lub firmie.

Klimatyzacja Toruń to kompleksowe usługi związane z montażem klimatyzacji do domu i firmy jak również naprawą i serwisem. Oferujemy naszym klientom darmowy audyt lub przeprowadzenie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem, tak aby wybrać najlepszy w danej sytuacji model klimatyzacji. Dbamy o szeroki wybór klimatyzacji Toruń w naszej ofercie i zapewniamy pełną gwarancję producenta. Po zakupie klimatyzacji zajmujemy się jego montażem. Zapewniamy również opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Co mówią o nas klienci

Opinie o naszej firmie

4,9 na podstawie 48 opinii w Google
Łukasz Bruski

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćInstalacja klimatyzacji i rekuperacji na najwyższym poziomie -bardzo szybko i profesjonalnie. Pan Tomek bardzo dobrze doradza i patrzy na potrzeby i portfel klienta :D miałem bardzo DUŻO pytań -na które dostałem wyczerpujące i rzetelne odpowiedzi i mogę z całą pewnością i odpowiedzialnością polecić tą firmę.Usługi: Instalacja klimatyzacji, Instalacja kanałów i odpowietrzników ogrzewania/wentylacji/klimatyzacji

Marek K.

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćZdecydowanie polecam firmę FOXWENT. Bardzo profesjonalne podejście na każdym etapie realizacji zadania. Instalacja rekuperacji dobrana optymalnie do moich potrzeb, ekipa montująca sprawna o bardzo wysokiej kulturze pracy. Sprawy formalne załatwione błyskawicznie. Bardzo dobry kontakt, rzeczowe, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Szczerze polecam!

Katarzyna Borkowska

Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćPełen profezjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną usługę.Panowie bardzo rzetelni ,sympatyczni i wszystko dokladnie objaśniają .Slowni i bardzo puntualni.Bardzo polecam firmę

Klimatyzatory Toruń z montażem

Jeśli wybierzesz klimatyaztory Toruń to montaż klimatyzacji składa się z kilku kroków. Do najważniejszych kroków należą:

 1. przygotowanie miejsca montażu;
 2. wykonanie otworu w ścianie zewnętrznej, przez który będzie można wyprowadzić rury i kable elektryczne poza budynek;
 3. przygotowanie pełnej instalacji składającej się z instalacji freonowej, grawitacyjnie podłączonego odpływu skroplin oraz zasilania jednostki z puszki najbliższego gniazdka;
 4. montaż klimatyzacji Toruń oraz instalacja jednostki wewnętrznej w wybranym miejscu w lokalu (na wysokości do 3 metrów);
 5. montaż jednostki zewnętrznej na uchwycie lub podkładach antyrezonansowych (również na wysokości do 3 metrów);
 6. połączenie zamontowanych urządzeń;
 7. przeprowadzenie próby szczelności;
 8. próbne uruchomienie urządzeń klimatyzacyjnych;
 9. sprawdzenie czy klimatyzacja działa poprawnie;
 10. przeszkolenie domowników z obsługi zamontowanego urządzenia.

Jak wybrać klimatyzację do domu lub do biura

Decydując się na zakup klimatyzacja Toruń do domu lub biura należy wybrać model, który sprawdzi się najlepiej w danym pomieszczeniu. Podczas analizy dostępnych modeli warto zwrócić uwagę na poniższe kwestie:

 1. typ klimatyzacji - klimatyzator ścienny typu split czy multisplit ( w zależności od ilości jednostek wewnętrznych);
 2. głośność klimatyzacji - w przypadku montażu klimatyzacji w bloku jednostka zewnętrzna musi spełniać pewne normy akustyczne, tak aby działanie klimatyzacji nie było uciążliwe dla innych mieszkańców. Warto również zwrócić uwagę na głośność jednostki wewnętrznej, tak aby praca klimatyzacji również dla nas nie była uciążliwa;
 3. funkcjonalność - jakie dodatkowe funkcje powinien posiadać klimatyzator (np. jonizacja, sterowanie WI-FI, czujnik temperatury w pilocie, łagodny nawiew, wykrywanie ruchu, czujniki jakości powietrza i wiele innych);
 4. stosunek ceny do jakości - im więcej dodatkowych funkcji posiada klimatyzacja Toruń, tym większa jest najczęściej jej cena.

Montaż klimatyzacji Toruń domowej typu split i multisplit

Jeżeli klimatyzacja Toruń ma działać w jednym pomieszczeniu, to najlepszym rozwiązaniem będzie nowoczesny i funkcjonalny klimatyzator typu split. Składa się on z dwóch części - węwnętrznej, czyli parownika oraz zewnętrznej, czyli skraplacza. Takie rozwiązanie pozwala mieszkańcom na cieszenie się rześkim powietrzem przez cały rok.

Jeżeli masz obawy, że klimatyzacja Toruń będzie zbyt głośna i uciążliwy dla otoczenia przez co nie uzyskasz zgody spółdzielni na jego montaż, to zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi pracownicy doradzą Ci taki model, który będzie spełniał wszystkie normy związane z bezpieczeństwem i akustyką. Świadczymy kompleksowe usługi polegające na doradzaniu klientom w wyborze odpowiedniego urządzenia, montażu klimatyzacji Toruń oraz późniejszym serwisowaniu.

Jeżeli szukasz klimatyzacja Toruń, która pozwoli Ci na ochłodzenie kilku pomieszczeń w Twoim domu, to najlepszym rozwiązaniem będzie klimatyzator multisplit. W zależności od potrzeb taki klimatyzator może składać się z jednej jednostki zewnętrznej oraz nawet kilku jednostek wewnętrznych. Jest to bardzo wydajne rozwiązanie, które pozwala wygodnie korzystać z klimatyzacji w domu lub biurze.

Serwis klimatyzacji Toruń i naprawa

Oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie montażu klimatyzacji Toruń. Przeprowadzamy wizję lokalną i doradzamy wybór optymalnego urządzenia, pomagamy w procesie zakupu, zajmujemy się montażem klimatyzacji oraz naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Działamy na rynku od wielu lat i posiadamy bogate doświadczenie w montażu klimatyzacji Toruń. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego pracujemy wyłącznie na materiałach najwyższej jakości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak aby wspólnie znaleźć najlepsze dla niego rozwiązanie.

Działamy szybko i skutecznie. Naszym klientom oferujemy krótkie terminy montażu i robimy wszystko co w naszej mocy, aby wszystkie prace wykonać w ustalonym z klientem terminie. Zatrudniamy doświadczonych monterów, dzięki czemu wszystkie prace są wykonywane perfekcyjnie i żadne poprawki w późniejszym okresie nie będą wymagane. O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług mogą świadczyć opinie zadowolonych klientów.

Jeżeli jesteś zainteresowany montaż klimatyzacji Toruń zapraszamy do kontaktu z nami.

Zadzwoń +48 514 727 429