Montaż klimatyzacji Bydgoszcz - klimatyzacja serwis i naprawa

Klimatyzacja Bydgoszcz to branża w której posiadamy wieloletnie doświadczenie. Wykonujemy montaż klimatyzacji Bydgoszcz terminowo, sprawnie i rzetelnie. Zadzwoń do nas lub napisz i odbierz bezpłatną wycenę.

Oferujemy kompleksową obsługę. Doradzimy i pomożemy wybrać klimatyzację do domu lub firmy dla Twoich potrzeb. Żapewniamy również serwis klimatyzacji Bydgoszcz i naprawę. Zapytaj o montaż klimatyzacji w Twoim mieście, a odpowiemy na wszelkie pytania. Korzystamy z nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu renomowanych producentów.

Otrzymaj bezpłatną indywidualną wycenę
Zadzwoń - doradzimy i pomożemy
montaż klimatyzacji Bydgoszcz klimatyzacja serwis naprawa
korzyści dla Ciebie

Montaż klimatyzacji Bydgoszcz

Napisz lub zadzwoń do nas - otrzymaj bezpłatną wycenę, pomożemy i doradzimy w wyborze

Rozważasz montaż klimatyzacji Bydgoszcz w swoim mieszkaniu, domu lub firmie? Nie wiesz, jaki model klimatyzacji byłby najlepszy w Twoim przypadku i potrzebujesz pomocy? Szukasz firmy, która w krótkim czasie zamontuje klimatyzator w Twoim domu? Jeśli tak to oferta naszej firmy jest skierowana właśnie do Ciebie.

Klimatyzacja Bydgoszcz do domu lub firmy, jeśli potrzebujesz klimatyzacji, ale nie wiesz jaki model klimatyzatora byłby najlepszy, zacznij od zamówienia bezpłatnego audytu. Pracownik naszej firmy przyjedzie do Ciebie i przeprowadzi na miejscu wizję lokalną, na podstawie której określi, jakie wymagania powinien spełniać sprzęt, który najlepiej sprawdzi się w Twoim miejscu zamieszkania. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybrany model spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Możemy też kompleksowo wykonać instalację pompy ciepła Bydgoszcz.

Podczas wizji lokalnej nasz pracownik odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości. Po przeprowadzeniu audytu pracownik naszej firmy skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci ofertę oraz ustali dogodny dla Ciebie termin na montaż klimatyzacji Bydgoszcz.

Komfort i Poprawa jakości powietrza
 • możliwość sterowania temperaturą w domu i ustawienie takiej temperatury, w której czujemy się najlepiej, niezależnie od tego, jaka temperatura panuje za oknem;
 • lepsze samopoczucie oraz więcej energii;
Lepsze warunki do życia i snu
 • lepsza jakość powietrza w domu;
 • brak uczucia zaduchu;
Łatwe w obsłudze i energooszczędne rozwiązania
 • dużo lepszy sen i koniec problemów z bezsennością wynikających z trudności z zasypianiem w upalne i duszne noce;
 • możliwość szybkiego ogrzewania pomieszczeń w okresie przejściowym;
 • stosunkowo niskie koszty związane z chłodzeniem pomieszczeń w okresie letnim oraz z ogrzewaniem ich w okresie zimowym.
Nasze wartości
Jak działamy
Terminowo, Fachowo i Estetycznie
Profesjonalne Doradztwo
Profesjonalny Sprzęt i Nowoczesne Technologie

Klimatyzacja Bydgoszcz

Klimatyzacja Bydgoszcz to szeroki wybór urządzeń o mocy 2,5 kW, 3,5 kW, 5 kW i 7 kW. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia o mocy odpowiednio dostosowanej do powierzchni pomieszczenia, w którym ma działać klimatyzacja. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybrany model nie będzie ani zbyt słaby, ani zbyt mocny i będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom. Po dokonaniu wyboru pracownik przygotuje dla Ciebie wycenę usługi montaż klimatyzacji Bydgoszcz dla wybranego modelu.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z klimatyzacją - doradzamy w wyborze odpowiedniego modelu, zajmujemy się montażem klimatyzacji Bydgoszcz do domu lub do biurze. Również serwisujemy urządzenia w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Jeżeli nie wiesz, jaki klimatyzator sprawdzi się najlepiej w Twoim domu proponujemy Ci bezpłatny audyt w Twoim domu lub konsultacje telefoniczną z naszym doradcą, który na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji doradzi Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Klimatyzatory Bydgoszcz to szeroki wybór urządzeń od renomowanych producentów.

Co mówią o nas klienci

Opinie o naszej firmie

4,9 na podstawie 32 opinii w Google
Łukasz Bruski

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćInstalacja klimatyzacji i rekuperacji na najwyższym poziomie -bardzo szybko i profesjonalnie. Pan Tomek bardzo dobrze doradza i patrzy na potrzeby i portfel klienta :D miałem bardzo DUŻO pytań -na które dostałem wyczerpujące i rzetelne odpowiedzi i mogę z całą pewnością i odpowiedzialnością polecić tą firmę.Usługi: Instalacja klimatyzacji, Instalacja kanałów i odpowietrzników ogrzewania/wentylacji/klimatyzacji

Marek K.

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćZdecydowanie polecam firmę FOXWENT. Bardzo profesjonalne podejście na każdym etapie realizacji zadania. Instalacja rekuperacji dobrana optymalnie do moich potrzeb, ekipa montująca sprawna o bardzo wysokiej kulturze pracy. Sprawy formalne załatwione błyskawicznie. Bardzo dobry kontakt, rzeczowe, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Szczerze polecam!

Katarzyna Borkowska

Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćPełen profezjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną usługę.Panowie bardzo rzetelni ,sympatyczni i wszystko dokladnie objaśniają .Slowni i bardzo puntualni.Bardzo polecam firmę

Montaż klimatyzacji Bydgoszcz jak wygląda cennik i zakres prac

Cena każdeo montażu klimatyzacji jest dostosowywana indywidualnie, w celu zapewniania jak najlepszej oferty. Zadzwoń do nas lub napisz, przedstawimy Ci bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. W trakcie montaż klimatyzacji Bydgoszcz u klienta w domu lub w biurze instalator ma do wykonania szereg czynności takich jak:

 1. przygotowanie miejsca, w którym klimatyzator zostanie zamontowany;
 2. wykonanie otworu w zewnętrznej ścianie, przez który rury i kable elektryczne zostaną wyprowadzone poza budynek;
 3. przygotowanie pełnej instalacji obejmującej instalację freonową, grawitacyjnie podłączony odpływ skroplin oraz zasilanie jednostki z puszki najbliżej położonego gniazdka;
 4. montaż klimatyzacji Bydgoszcz oraz instalacja jednostki wewnętrznej w wybranym miejscu na dowolnej wysokości (do 3 m);
 5. montaż jednostki zewnętrznej na specjalnych uchwytach lub na podkładach antyrezonansowych;
 6. połączenie obu zainstalowanych urządzeń;
 7. próba szczelności;
 8. próbne uruchomienie zamontowanych urządzeń oraz sprawdzenie czy wszystko działa poprawnie;
 9. przeprowadzenie domownikom szkolenia z obsługi zamontowanych urządzeń.

Jaką wybrać klimatyzację do domu lub firmy

Oferta klimatyzacji do domu lub firmy na rynku jest bardzo szeroka przez co czasem wybór odpowiedniego urządzenia może wydawać się skomplikowany. Jak wybrać klimatyzacja Bydgoszcz dopasowaną do Twoich potrzeb? wyboru odpowiedniego modelu klimatyzacji Bydgoszcz należy rozważyć wiele różnych kwestii, wśród których do najbardziej istotnych należą:

 • typ klimatyzatora - czy potrzebujesz klimatyzatora Bydgoszcz wewnętrznego typu split (zawierającego jedną jednostkę wewnętrzną) czy typu multisplit (zawierającego kilka jednostek wewnętrznych);
 • głośność klimatyzatora - warto zwrócić uwagę na głośność jednostki wewnętrznej, tak aby odgłosy pracującego klimatyzatora nie były później uciążliwe. Dodatkowo w przypadku montaż klimatyzacji Bydgoszcz w bloku jednostka zewnętrzna musi spełniać pewne normy akustyczne, tak aby dźwięki nie były uciążliwe dla innych mieszkańców bloku;
 • funkcjonalność - czy klimatyzator ma spełniać jedynie swoją podstawową funkcję, czy też ma posiadać inne funkcje jak np. sterowanie wi-fi, czujnik temperatury w pilocie, czujniki jakości powietrza itp.;
 • stosunek ceny do jakości - im więcej funkcji ma posiadać klimatyzator, tym większa będzie jego cena.

Klimatyzator typu split będzie najlepszym wyborem w sytuacji, gdy klimatyzacja ma być zamontowana w jednym pomieszczeniu. Taki klimatyzator składa się z dwóch części - jednostki zewnętrznej i jednej jednostki wewnętrznej. Montaż klimatyzacji Bydgoszcz zamontuje obie jednostki i połączy wszystkie urządzenia w całość. Nowoczesny i funkcjonalny klimatyzator typu split pozwoli mieszkańcom na cieszenie się rześkim powietrzem przez cały rok.

Jeżeli obawiasz się, że wybrany przez Ciebie klimatyzator będzie zbyt głośny i spółdzielnia nie pozwoli Ci na montaż klimatyzacji Bydgoszcz w swoim mieszkaniu skontaktuj się z nami. Nasi doradczy z pewnością znajdą model, który spełni wszystkie normy związane z akustyką i bezpieczeństwem, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się chłodnym powietrzem w mieszkaniu nawet wówczas, gdy mieszkasz w bloku.

Oferujemy również szeroki wybór klimatyzatorów typu multisplit, czyli takich, które składają się z jednej jednostki zewnętrznej i kilku jednostek wewnętrznych. Klimatyzacja Bydgoszcz sprawdzi się np. w biurze składającym się z kilku pomieszczeń lub w domu, jeśli chcemy cieszyć się chłodnym powietrzem w różnych pomieszczeniach.

Serwis klimatyzacji domowej

Jeszcze nie tak dawno z klimatyzacją spotykaliśmy się głównie w biurze czy w sklepach. Obecnie coraz więcej osób docenia zalety klimatyzacji i decyduje się na montaż klimatyzacji Bydgoszcz w swoim domu.

Do najważniejszych zalet klimatyzacji należą z pewnością:

Serwis klimatyzacji Bydgoszcz

Od wielu lat zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług takich jak montaż i serwis klimatyzacji Bydgoszcz. Nie tylko doradzamy w zakupie odpowiedniego modelu, ale również zajmujemy się montażem urządzeń w wybranym pomieszczeniu oraz serwisowaniem urządzeń w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Oferujemy krótkie terminy realizacji usługi i zawsze zjawiamy się w ustalonym z klientem terminie montażu klimatyzacji Bydgoszcz. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy szybko uporają się z montażem urządzeń i zrobią to perfekcyjnie. O wysokiej jakości naszych usług mogą świadczyć opinie wystawione przez zadowolonych klientów.

Oferujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia pochodzące od uznanych producentów. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że urządzenie będzie sprawnie działać przez długi okres czasu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zadzwoń +48 514 727 429