Rekuperacja Gdańsk - montaż i serwis

Jako rekuperacja Gdańsk oferujemy naszym klientom usługi związane z doradzaniem i pomocą w wyborze odpowiedniego modelu rekuperatora. Zajmujemy się kompleksowo całym tematem od wyboru urządzeń po montaż rekuperacji Gdańsk oraz serwis instalacji w późniejszym okresie. Działamy sprawnie i terminowo, dzięki czemu nasi klienci cenią sobie współpracę z nami.

Otrzymaj bezpłatną indywidualną wycenę
Zadzwoń - doradzimy i pomożemy
rekuperacja Gdańsk montaż serwis
korzyści dla Ciebie

Rekuperacja Gdańsk

Napisz lub zadzwoń do nas - otrzymaj bezpłatną wycenę, pomożemy i doradzimy w wyborze

Jako rekuperacja Gdańsk mamy w swojej ofercie wyłącznie sprawdzone i nowoczesne urządzenia pochodzące od znanych producentów. Wysoka jakość tych urządzeń sprawi, że nasi klienci będą mogli się cieszyć niezawodnie działającą instalacją przez bardzo długi okres czasu. Nowoczesne rekuperatory Gdańsk pozwolą utrzymać w pomieszczeniach idealną temperaturę oraz wilgotność powietrza, a jednocześnie nie będzie się to wiązać z nadmiernym zużyciem energii.

Obecność rekuperacji w domu czy w biurze pozwala na uzyskanie różnych korzyści. Najważniejszą z nich jest oczywiście obecność świeżego i wolnego od dwutlenku węgla powietrza we wszystkich pomieszczeniach. Nawet wtedy, gdy okna w pomieszczeniach pozostają zamknięte, a w samych pomieszczeniach przebywają ludzie i zwierzęta, rekuperacja Gdańsk sprawia, że powietrze jest cały czas czyste i świeże, co istotnie wpływa na komfort znajdujących się w pomieszczeniu osób. Obecność rekuperacji w domu pozwala również na obniżenie kosztów ogrzewania budynku, co z pewnością doceni każdy właściciel danej nieruchomości.

Komfort i Poprawa jakości powietrza
Lepsze warunki do życia, pracy i snu
Łatwe w obsłudze i energooszczędne rozwiązania
Nasze wartości
Jak działamy
Terminowo, Fachowo i Estetycznie

Jako rekuperacja Gdańsk oferujemy naszym klientom krótkie terminy realizacji i zawsze zjawiamy się w umówionym terminie. Działamy sprawnie i rzetelnie, dzięki czemu nasi klienci doceniają wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Profesjonalne Doradztwo

Jako rekuperacja Gdańsk oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi obejmujące doradztwo w wyborze rekuperacji, montaż rekuperacji oraz jej serwis w późniejszym okresie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy zakres usługo do jego potrzeb.

Profesjonalny Sprzęt i Nowoczesne Technologie

Rekuperacja Gdańsk to rodzaj instalacji wentylacyjnej, która w odróżnieniu od tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej pozwala na odzyskanie części energii (ciepła) z usuwanego powietrza. Rekuperacja Gdańsk nie tylko wymienia zużyte powietrze na świeże, ale również usuwa z powietrza dwutlenek węgla, wilgoć oraz zanieczyszczenia innego rodzaju jak kurz, roztocza, wirusy czy bakterie. W skrócie można powiedzieć, że rekuperacja Gdańsk poprawia istotnie jakość powietrza w domu, mieszkaniu czy firmie.

Montaż rekuperacji Gdańsk

Sprawnie działająca wentylacja w pomieszczeniach jest jedną z tych rzeczy, które istotnie wpływają na komfort życia przebywających w tych pomieszczeniach ludzi. Większość osób zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiednia wentylacja pomieszczeń odgrywa dużą rolę nie tylko w okresach letnich, ale również w chłodniejszych miesiącach, kiedy to pogoda nie zachęca do otwierania okna. Świeże powietrze o dużej zawartości tlenu sprawia, że ludziom dużo lepiej się oddycha i mają oni więcej energii.

Dodatkowo odpowiednia wentylacja pozwala na obniżenie wilgotności w pomieszczeniu, a co za tym idzie istotnie redukuje ryzyko pojawienia się grzyba na ścianie w domu. Dodatkowo suche powietrze ogrzewa się dużo łatwiej, co może prowadzić do obniżenia kosztów ogrzewania. Oczywiście konieczność otwierania okien i wychładzania pomieszczenia w celu zmniejszenia jego wilgotności nie idzie w parze ze zmniejszeniem kosztów ogrzewania. Aby to było możliwe konieczne jest posiadanie w domu rekuperacji, która pozwala na obniżenie wilgotności pomieszczenia bez konieczności otwierania okien.

Co mówią o nas klienci

Opinie o naszej firmie

4,9 na podstawie 48 opinii w Google
Łukasz Bruski

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćInstalacja klimatyzacji i rekuperacji na najwyższym poziomie -bardzo szybko i profesjonalnie. Pan Tomek bardzo dobrze doradza i patrzy na potrzeby i portfel klienta :D miałem bardzo DUŻO pytań -na które dostałem wyczerpujące i rzetelne odpowiedzi i mogę z całą pewnością i odpowiedzialnością polecić tą firmę.Usługi: Instalacja klimatyzacji, Instalacja kanałów i odpowietrzników ogrzewania/wentylacji/klimatyzacji

Marek K.

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćZdecydowanie polecam firmę FOXWENT. Bardzo profesjonalne podejście na każdym etapie realizacji zadania. Instalacja rekuperacji dobrana optymalnie do moich potrzeb, ekipa montująca sprawna o bardzo wysokiej kulturze pracy. Sprawy formalne załatwione błyskawicznie. Bardzo dobry kontakt, rzeczowe, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Szczerze polecam!

Katarzyna Borkowska

Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, WartośćPełen profezjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną usługę.Panowie bardzo rzetelni ,sympatyczni i wszystko dokladnie objaśniają .Slowni i bardzo puntualni.Bardzo polecam firmę

Rekuperatory Gdańsk

Rekuperatory to urządzenia do wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, które pozwalają domownikom na cieszenie się czystym i świeżym powietrzem przez cały rok i przez całą dobę, niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych panujących za oknem. Nowoczesne rekuperatory Gdańsk pozwalają na odzyskanie nawet ponad 90% ciepła, a dodatkowo utrzymują w pomieszczeniach odpowiednią wilgotność. Dzięki temu powietrze w pomieszczeniu nie będzie ani zbyt wilgotne, ani zbyt suche.

Jako rekuperacja Gdańsk zajmujemy się nie tylko sprzedażą rekuperatorów, ale również doradzamy naszym klientom podczas zakupu, tak aby zakupili oni najlepszy w ich przypadku model. Możemy zająć się również montażem rekuperatora u klienta, a po zakończeniu montażu przeszkolimy domowników z jego obsługi. Rekuperacja Gdańsk oferuje klientom kompleksowe usługi, które pozwolą im cieszyć się świeżym powietrzem przez cały rok.

Rekuperacja w Gdańsku

To jakim powietrzem oddychamy wpływa istotnie na zdrowie i samopoczucie ludzi, dlatego tak ważne jest, aby w miarę możliwości oddychać świeżym i czystym powietrzem. Rekuperacja Gdańsk sprawia, że możemy się cieszyć takim powietrzem w domu przez cały rok. Mimo że montaż rekuperacji Gdańsk wiąże się z poniesieniem pewnych kosztów, z pewnością jest to inwestycja, którą należy rozważyć. Warto mieć też na uwadze, że montaż rekuperacji w domu nie tylko zapewni mieszkańcom dostęp do świeżego powietrza, ale pozwoli również na obniżenie kosztów ogrzewania budynku. Nowoczesne rekuperatory Gdańsk bez problemu poradzą sobie również z takimi rzeczami jak nadmierna wilgoć w pomieszczeniu czy nieprzyjemny zapach.

Jak już wspomniano powyżej rekuperacja w domu lub firmie ma wiele zalet. Do najważniejszych z nich należą:

  • obecność świeżego powietrza przez cały rok - rekuperacja Gdańsk sprawi, że zawsze będziesz oddychał świeżym i wolnym od zanieczyszczeń powietrzem;
  • oszczędności na ogrzewaniu - rekuperacja pozwala na odzyskanie części ciepła z usuwanego powietrza, co przekłada się na zmniejszenie kosztów ogrzewania;
  • większy komfort użytkowników - rekuperacja pozwala na cieszenie się świeżym powietrzem w domu bez konieczności otwierania okien, co w miesiącach zimowych mogłoby wiązać się z wychłodzeniem pomieszczeń.

Jeżeli rozważasz montaż rekuperacji w Twoim domu lub firmie - skontaktuj się z nami.

Zadzwoń +48 514 727 429