Pompy ciepła Grudziądz montaż, projekt, serwis

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwań firmy, która pomoże Ci w doborze pompy ciepła Grudziądz oraz jej montażu, serwisie, projekcie instalacji zapraszamy do kontaktu otrzymasz bezpłatną wycenę.

Od lat świadczymy kompleksowe usługi związane z pompami ciepła w Grudziądzu. Posiadamy wielu zadowolonych klientów. Działamy terminowo, profesjonalnie oraz rzetelnie. Dostarczamy usługi i sprzęt na najwyższym poziomie. Zadzwoń do nas pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Otrzymaj bezpłatną indywidualną wycenę
Zadzwoń - doradzimy i pomożemy
pompy ciepła Grudziądz montaż serwis projekt
korzyści dla domu i firmy

Pompy ciepła Grudziądz

Pompy ciepła Grudziądz posiadają wiele zalet i oferują wiele korzyści, co przekłada się na coraz większą popularność tych urządzeń. Do najczęściej wymienianych zalet tych nowoczesnych urządzeń należą m.in.:

Komfortowe użytkowanie i duża wydajność
  • wysoka funkcjonalność - pompy ciepła Grudziądz mogą być wykorzystywane do ogrzewania domu czy mieszkania w chłodniejszych miesiącach zimowych, ale jednocześnie umożliwiają chłodzenie pomieszczeń w okresie letnim;
  • bezpieczeństwo użytkowania - pompy ciepła Grudziądz są bardzo bezpieczne i podczas ich eksploatacji nie ma ryzyka zagrożenia wybuchem;
Oszczędność czasu i pieniędzy
  • ekonomiczność pomp ciepła - korzystanie z pomp ciepła przekłada się na mniejsze zużycie energii elektrycznej przy jednoczesnym zachowaniu w pomieszczeniach optymalnej temperatury, a to z kolei przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie;
  • bezobsługowość pomp ciepła - urządzenia te nie wymagają dokładania do nich żadnych materiałów opałowych, ani okresowego czyszczenia;
  • możliwość uzyskania dotacji i ulg podatkowych;
  • nie wymaga kotłowni;
Łatwa instalacja i ekologiczne rozwiązanie
  • pompa ciepła to zysk - jest to inwestycja, która zwraca się w stosunkowo krótkim okresie czasu;
  • ekologiczne działanie.
  • za jednym razem można wykonać montaż klimatyzacji Grudziądz
Nasze wartości
Jak działamy
Terminowo, Rzetelnie i Profesjonalnie

Dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o zadowolenie klientów, dlatego działamy terminowo, rzetelnie i profesjonalnie. Po wykonaniu instalacji, zostawiamy po sobie porządek na miejscu pracy.

Najwyższa Jakość i Doradztwo

Doradzamy w wyborze odpowiednich pomp ciepła Grudziądz. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Dbamy o wysoką jakość naszych usług o czym mogą świadczyć setki zadowolonych klientów. Robimy wszystko, żeby znaleźć najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie, tak aby klient opuszczał nas z uśmiechem na ustach.

Solidny sprzęt na długie lata

Oferujemy wyłącznie produkty najlepszej jakości pochodzące od sprawdzonych producentów, co daje naszym Klientom gwarancję, że wybrany przez nich model będzie wydajny, bezpieczny, energooszczędny i funkcjonalny, a odpowiednio serwisowany posłuży przez długie lata.

Pompy ciepła Grudziądz - pomożemy i doradzimy Ci wybrać model

Napisz lub zadzwoń do nas - pomożemy i doradzimy w wyborze pompy ciepła.

Pompy ciepła Grudziądz są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych źródeł ogrzewania zwłaszcza w czasach nieustannie zmieniających się przepisów prawnych oraz rosnących rachunków za ogrzewanie. Te nowoczesne urządzenia są nie tylko ekonomiczne i ekologiczne, ale również bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. To właśnie te cechy sprawiają, że pompy ciepła Grudziądz pomału wypierają tradycyjne źródła ogrzewania takie jak piece na węgiel, drewno czy ogrzewanie gazowe.

Dowiedz się czym właściwie są pompy ciepła Grudziądz, jak wybrać najlepszą pompę ciepła i jakie korzyści oferuje pompa ciepła i w oparciu o te informacje zdecyduj czy pompa ciepła jest najlepszym wyborem dla Ciebie.

Co mówią o nas klienci

Opinie o naszej firmie

4,9 na podstawie 48 opinii w Google
Mariusz lemanczyk

Pozytywne: ProfesjonalizmPolecam firmę Foxwent,Panowie robią bardzo dobrą robotę, montowali u mnie cztery klimatyzację, wszystko w jak najlepszym porządku na każdym etapie prac,polecam współpracę z tą firmą.Ps.A Pan Krzysztof, który dał negatywa to chyba z konkurencji,nie wierzę, żeby taka sytuacja miała miejsce.Usługa: Montaż i naprawa systemów wentylacji bezkanałowej

Piotr Honczak

Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, PunktualnośćSuper fachowcy,klimatyzacja zainstalowana idealnie . Dobrze doradzają w wyborze klimatyzacji ,nie naciągają klientów na drogie instalacje .Godni poleceniaUsługa: Instalacja klimatyzacji

Maciej Sliwowski

Pozytywne: Jakość, ProfesjonalizmBardzo polecam tą firmę 100 procent jakości pod każdym względem po zakończonej pracy czysto i do tego kultura osobista na bardzo wysokim poziomie . Polecam .

Wybór pompy ciepła Grudziądz - jak do tego podejść?

Pompa ciepła jest inwestycją, która ma służyć przez bardzo długi okres czasu i której koszt powinien się zwrócić w możliwie najkrótszym okresie. Z tego względu wybór odpowiedniego urządzenia jest bardzo ważny i decyzja nie powinna być podejmowana pochopnie. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli co sprawia, że wybór urządzenia, które najlepiej sprawdzi się w naszym domu nie będzie zbyt łatwy. A tylko odpowiednio dobrane urządzenie ma szansę sprostać oczekiwaniom inwestora.

Na poszukiwania odpowiedniego modelu należy poświęcić trochę czasu. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na to, czy interesująca nas pompa ciepła pochodzi od renomowanego producenta o ugruntowanej pozycji na rynku. Tylko wówczas będziemy mieć pewność, że urządzenie jest niezawodne i wyprodukowane z komponentów o wysokiej jakości. Warto również sprawdzić, jak długo dany model urządzenia jest na rynku, czy cieszy się on popularnością wśród klientów i jak jest przez nich oceniany. Dużą zaletą będzie z pewnością dostępność realnego serwisu, gdyż znacząco ułatwi to kwestie związane z serwisowaniem urządzeń i pozwoli na łatwiejszy kontakt z wykwalifikowanymi pracownikami.

Aby pompa ciepła działała wydajnie i prawidłowo konieczna jest również poprawnie wykonana instalacja. Tylko wtedy mamy pewność, że urządzenie będzie działać prawidłowo i że nie pojawią się różnego rodzaju usterki techniczne, które wpłyną na niewłaściwą pracę maszyny.

Przeglądając dostępne na rynku modele pomp ciepła należy również zwrócić uwagę, aby wybrać model o odpowiedniej mocy. W tym celu konieczne jest określenie obliczeniowego zapotrzebowania cieplnego danego budynku, które można obliczyć samodzielnie, dzięki różnym kalkulatorom dostępnym w internecie. Znajomość tego parametru oraz lokalizacji nieruchomości pozwala na określenie punktu biwalentnego, który chcemy osiągnąć dzięki pompie ciepła. Po określeniu tych dwóch parametrów należy je porównać z kopertami pracy poszczególnych pomp ciepła, co pozwoli na wybór odpowiedniego modelu.

Pompy ciepła w Grudziądzu - dla domu i firmy

Decydując się na montaż ciepła w mieszkaniu, domu lub biurze, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii takich jak właściwości termiczne budynku, w którym ma zostać zamontowana pompa ciepła, powierzchnia tego budynku oraz obecna w budynku wentylacja (czy mamy do czynienia z wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła czy z wentylacją grawitacyjną). Istotny jest również planowany lub istniejący w budynku system ogrzewania, czyli to czy dom jest ogrzewany przy pomocy ogrzewania podłogowego, kaloryferów, systemu mieszanego czy jeszcze w jakiś inny sposób. Jest to o tyle istotne, gdyż ogrzewanie domu kaloryferami wymaga dostarczenia do nich ciepłej wody o znacznie wyższej temperaturze niż do ogrzewania podłogowego. Jeżeli dom jest ogrzewany systemem mieszanym konieczne jest zaplanowanie instalacji pompy ciepła Grudziądz w taki sposób, aby możliwe było dostarczania do kaloryferów wody o innej temperaturze niż do ogrzewania podłogowego. Na szczęście nie jest to specjalnie trudne do przeprowadzenia ani bardzo kosztowne.

Profesjonalny montaż pomp ciepła Grudziądz

Kolejną istotną rzeczą do rozważenia podczas montażu pompy ciepła Grudziądz jest umiejscowienie jednostki zewnętrznej oraz jednostki wewnętrznej. Hydrobox (jednostka wewnętrzna) powinien być zlokalizowany w takim miejscu, aby możliwe było jego podłączenie do instalacji c.o. oraz c.w.u oraz do jednostki zewnętrznej. Agregat (jednostka zewnętrzna) powinien zostać umiejscowiony nad gruntem na krawężnikach, specjalnej podstawce lub na fundamencie betonowym. Poniżej agregatu można wykonać mini studnie chłonną, gdyż z tacy ociekowej agregatu bardzo często wylatuje woda.

Kompleksowo - projekt, montaż i serwis pompa ciepła - gruntowe i powietrzne

Argumentem, który najczęściej skłania ludzi do zmiany tradycyjnego źródła ogrzewania na pompę ciepła jest możliwość obniżenia rachunków za ogrzewanie. Pompy ciepła Grudziądz korzystają z darmowych oraz ogólnodostępnych źródeł ogrzewania, co pozwala na istotne obniżenie wydatków na ogrzewanie. Mimo tego, że pompy ciepła Grudziądz nie należą do najtańszych urządzeń, to regularne oszczędności na kosztach ogrzewania sprawiają, że inwestycja zwraca się bardzo szybko.

Pompy ciepła Grudziądz są również bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, co wpływa na komfort życia mieszkańców. Są one w zasadzie bezobsługowe, gdyż nie ma konieczności ich okresowego czyszczenia czy zakupywania do nich materiałów opałowych, jak to bywa w przypadku tradycyjnych źródeł ogrzewania.

Pompy ciepła Grudziądz są również bardzo ekologicznym rozwiązaniem, gdyż brak konieczności stosowania materiałów opałowych istotnie wpływa na ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Dodatkowo podczas pracy pompy ciepła Grudziądz nie powstają żadne spaliny, które mogłyby negatywnie oddziaływać na środowisko.

Zadzwoń +48 514 727 429